přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraTraveler Guitar LTD EC-1 White - cestovní kytara s aktivním snímačem a sluchátkovým zesilovačem

24.12. | Autor: Luboš Malý | sekce: pro muzikanty - testy
Zdá se, že americká agilní firma Traveler Guitar podvědomě nutí muzikanty cestovat. Její portfolio výrobků nabírá obrátky a vedle širokého výběru dalších svých „minikytar“ představuje také velmi luxusní a cenově tomu odpovídající nový model vyrobený ve spolupráci se slavnou a moderní manufakturou ESP/LTD. Výsledkem je tedy opravdu vymazlená cestovní kytarka, vyrobená ovšem v čínské továrně.

Popis
Z krabice vybalíme krásného tříčtvrtečního Les Paula, schovaného v pěkném nepromokavém (jak jinak, že?) gigbagu a ještě zabaleného v tepelně izolační fólii. Tak trochu poznávacím znamením Traveleru je nepřítomnost strunové hlavice a očekáváme samozřejmě mechaniky ukotvené v těle nástroje. Testovaný kus byl dodán v nádherném bílém krycím laku a s lemováním z imitace slonoviny. Nástroje ESP/LTD vynikají skvělým designem a kvalitou provedení. Nejinak je tomu zde. Tělo je zhotoveno z mahagonu a je bombírované jako u skutečných Les Paulů. Dokonalé šestivrstvé lemování spoje těla a vrchní desky podtrhuje dojem luxusu. Logo Traveler Guitar se skví v černé barvě pod strunami mezi krkem a snímačem. Podél strun nalezneme vmontované mechaniky, které jsou jako ostatní hardware černě galvanizované s kouřovým nádechem. Olejové die-cast mechaniky mají zamykací systém na struny a působí velmi kvalitně. Kobylka je typu Gibson s nastavitelnou výškou dvěma ozubenými kolečky a také s oktávovými válečkovými kameny. Struny jsou vedeny skrz tělo a nazpátek k mechanikám na spodní straně. Tento systém najdeme na všech kytarách Traveler.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Traveler-Guitar-LTD-EC1-White-cestovni-kytara-s-aktivnim-snimacem-a-sluchatkovym-zesilovacem~24~prosinec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.