přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukTrace Elliot ELF - nejmenší kompaktní 200W zesilovač pro baskytaru

8.12. | Autor: Zdeněk Wimpy Tichota | sekce: pro muzikanty - testy
Ultra Compact Bass Amplifier

Trace Elliot je nespornou ikonou na poli baskytarové amplifikace. Současným trendem výrobců je okleštění nabídky a nasměrování výroby pouze na produkty, které mají největší šanci na život. Ke stejné koncepci přistoupili i ve firmě Trace Elliot, a tak vsoučasné nabídce firmy naleznete pouze pět produktů, a to basový box 1x 10”, basový box 2x 8”, podlahový pre-amp s efekty pro akustické nástroje, podlahový basový pre-amp a miniaturní basový zesilovač ELF, který bude předmětem tohoto testu.
Zesilovač se skvěle trefuje do potřeb muzikantů, kteří musejí aparaturu a nástroje transportovat v MHD. Osobně vlastním podobné zařízení, které používám spíš jako zálohu. Jde o Gallien Krueger MB 200, který je rovněž oblíbeným zesilovačem pro „MHD aplikace“. Myslím, že pro basisty může být zajímavé tyto dva mrňousy v testu částečně porovnat.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Trace-Elliot-ELF-nejmensi-kompaktni-200W-zesilovac-pro-baskytaru~08~prosinec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.