muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraTech 21 Steve Harris Signature SH1 - basový dvoukanálový preamp

18.07. | Autor: Martin Libra | sekce: pro muzikanty - testy

Tech 21 Steve Harris Signature SH1 - basový dvoukanálový preamp


Světoznámá firma Tech 21 vydala další basový pedál z řady FlyRig, tentokrát se simulací zvuku Stevea Harrise, legendárního basáka britských Iron Maiden a British Lion. Kvalitní, jednoduchý, kompaktní a bez zbytečností, takový je SH1.

Popis
Tech21 SH1 je dalším z populární edice kompaktních efektů. Oproti svým starším bratříčkům je tento bleděmodrý pedál s bílým Union Jackem v levém rohu svou velikostí nejmenší. Jeho hlavním posláním je co nejvěrněji napodobit Steveův zvuk, který je sám o sobě spartansky jednoduchý. Proto zde nepočítejte s žádnými dodatečnými efekty typu chorus nebo oktáver, jako tomu bylo u Bass FlyRigu.
Celý efekt je bytelný, vyrobený z kovu, jak je u Tech 21 už zvykem. Na spodní části efektu se nachází tři spínače, které slouží k sepnutí samotného efektu (On), výběru kanálu (1-2) a zapnutí ladičky (Tuner).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Tech-21-Steve-Harris-Signature-SH1-basovy-dvoukanalovy-preamp~18~cervenec~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.