přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukTech 21 QStrip - kvalitní předzesilovač a DI box ve formě pedálu

23.12. | Autor: Slávek Šámal | sekce: pro muzikanty - testy
Tech 21 QStrip
Kousek mixážního pultu do kapsy

Tech 21 QStrip - kvalitní předzesilovač a DI box ve formě pedálu


Sněhurka měla sedm trpaslíků. Vám by ale mohl na koncertě stačit jeden: malý a užitečný pomocník, předzesilovač a DI box v jednom.
Malých šikovných pomocníků pro hru nástroje do linky není nikdy dost. Ať již hrajete na akustickou kytaru, ukulele, baskytaru nebo elektrofonické housle, může být testovaný QStrip od firmy Tech 21 přesně tím kamínkem do zvukové skládačky, který zajistí, že váš nástroj bude konečně znít dobře. Pojďme se mu podívat na knoflíky.
Nehrajte v blbých pásmech
Nemyslím tím pásmo časové, ani třeba pásmo Gazy, myslím tím frekvenční pásma vašeho nástroje, protože zvuk i nahrávka jsou dobré, pokud se všechny nástroje dobře zapojí do výsledného spektra. Někdy stačí práce zvukaře, ale někdy nemá dostatečné možnosti na menším analogovém pultu, navíc je dobré chodit s již co nejlépe připraveným zvukem. U některých nástrojů potřebujete i přizpůsobit impedančně výstup z nástroje, například u nástrojů s piezosnímačem bez předzesilovače, u jiného zase převést signál na výstup XLR pro zvukaře. Tyto a další problémy pomáhá vyřešit právě QStrip.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Tech-21-QStrip-kvalitni-predzesilovac-a-DI-box-ve-forme-pedalu~23~prosinec~2017/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.