přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukTech 21 Acoustic Fly Rig - multiefekt určený především pro akustickou kytaru

12.08. | Autor: Víťa Křivánek | sekce: pro muzikanty - testy

Tech 21 Acoustic Fly Rig - multiefekt určený především pro akustickou kytaru


Přiznám se, že při ozvučování akustické kytary preferuji spíše její přirozenou barvu zvuku. Tedy pokud jde o live produkci, tak v rámci jistých limitů, které poskytuje zpravidla většinou použitý linkový výstup z piezosnímače. Přirozeným zvukem je tedy myšlen spíše syrový zvuk, nijak příliš zbytečně nenačančaný efekty.

Na druhé straně je ovšem třeba říci, že pokud se jedná pouze o samostatné akustické vystoupení, kde celý koncert posloucháme např. jen dvě akustické kytary a zpěv, pak asi není sem tam nějaké to okořenění kompresorem a nějakým dozvukem či chorusem na škodu. Pokud bych si měl vybavit z minulosti nějaký multiefekt k akustické kytaře, napadne mě ihned Zoom 504, který jsem sám jednu dobu používal. Dnes tu máme na test, řekněme novějšího, nástupce v tomto směru, a sice Acoustic Fly Rig od americké značky Tech 21. Firmy s bohatou nabídkou nejrůznějších krabiček a efektů, podle dokumentace přímo z New York City.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Tech-21-Acoustic-Fly-Rig-multiefekt-urceny-predevsim-pro-akustickou-kytaru~12~srpen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.