muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraTanglewood DBT SFCE AEB - elektroakustická kytara tvaru super folk

03.10. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

Tanglewood DBT SFCE AEB - elektroakustická kytara tvaru super folk


Nikdy jsem nehrál na jakoukoli kytaru Tanglewood. Ale vždycky jsem chtěl. Zrovna mnohokrát jsem se s nimi nesetkal, ale když už jsem nějakou u někoho zahlédl, vždycky z nich šel dojem takových luxusnějších, často z kombinací různě zajímavých dřev vyrobených, ale zároveň designově vkusných nástrojů. Moc mě zajímalo, jak Tanglewoody hrají.

Asi bych měl přiznat, že nejednou se mi stalo, že když jsem byl ze zvuku nějakého Tanglewoodu nadšený, zjistil jsem, že jsem si logo z dálky popletl s vývozní řadou Stanford z produkce pana Furcha. Tanglewood je firma o fousek mladší, založená v Británii v roce 1988. V nabídce firmy převládají akustické, respektive elektroakustické, kytary, najdeme tam i elektrické kytary, akustické baskytary, bendža, mandolíny nebo třeba v současnosti tolik oblíbená ukulele.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Tanglewood-DBT-SFCE-AEB-elektroakusticka-kytara-tvaru-super-folk~03~rijen~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.