přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíTama Speed Cobra HP310LW - dvojšlapka, která vychází z vlajkové lodi firmy Tama modelu Speed Cobra 910

29.01. | Autor: Václav Zima | sekce: pro muzikanty - testy

Tama Speed Cobra HP310LW - dvojšlapka, která vychází z vlajkové lodi firmy Tama modelu Speed Cobra 910


Tama Speed Cobra ve zjednodušeném kabátě a s cenou, která příjemně překvapí

V roce 2016 uvedla firma Tama inovovanou řadu pedálů Speed Cobra. První verze tohoto pedálu vyvolala velký zájem a zařadila tím firmu Tama mezi společnosti, které vyrábějí pedály typu longboard. Bohužel zde docházelo k občasným technickým problémům s uložením a stabilitou ložisek v ose vačky.

To se mělo s novou řadou uvedenou v roce 2016 změnit a také došlo k několika dalším drobným, ale ve výsledku důležitým inovacím. A byl tu nový pedál Tama Iron Cobra 910. Samozřejmostí bylo, že se firma snažila podobnou koncepci pedálu uvést i v nižší cenové hladině. Tou je řada 310, která byla vyvinuta podle stejných principů konstrukce jako řada Speed Cobra 910 a využívá všechny její přednosti, ale samozřejmě v poněkud omezené podobě vzhledem k příznivější ceně.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Tama-Speed-Cobra-HP310LW-dvojslapka-ktera-vychazi-z-vlajkove-lodi-firmy-Tama-modelu-Speed-Cobra-910~29~leden~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.