přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíTama S.L.P. - modelová řada malých bubnů

7.11.2018 | Autor: Vladimír Moravec | sekce: pro muzikanty - testy

Tama S.L.P. - modelová řada malých bubnů


Sound Lab Project. Sám název této modelové řady bubínků naznačuje, o co jde. Aby však někdo nezůstal na pochybách, uděláme si v tom jasno.

Jak každý bubeník ví, malý buben je tím klíčovým v celé soupravě, a tak není divu, že právě jemu se věnuje tolik pozornosti. Volba toho správného bubnu ve spojení s vaší invencí je to, čím se můžete odlišit, čím můžete oslovit. Toho jsou si vědomi i konstruktéři tohoto japonského výrobce, a tak nabízejí svým zákazníkům různorodé bubny v rámci této stále se rozrůstající rodiny.
Bubínky v této řadě připomínají nejen tradiční kombinace konstrukcí a materiálů, které by neměly být nikdy zapomenuty, ale také zkouší zcela nové. Některé kusy mají zřejmý předobraz v doslova legendách ověřených časem. Sem by se dal jistě započíst model Classic Dry Aluminum, který se nápadně podobá stařičkému Ludwigu Acrolite, dalo by se říci bratříčkovi veleslavného Supraphonicu.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Tama-SLP-modelova-rada-malych-bubnu~07~listopad~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.