muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukTama HH315D - stojan pro hi-hatu řady Speed Cobra 310

21.10.2018 | Autor: Jaroslav Petrásek | sekce: pro muzikanty - testy

Tama HH315D - stojan pro hi-hatu řady Speed Cobra 310


Dostal se mi do ruky (nebo spíš do nohy) stojan na hi-hatu Tama Speed Cobra 310. Jedná se o stojan s dvounohou konstrukcí. Tyto konstrukce většinou začínají na vyšších cenových hladinách, ale Cobra 310 se dá pořídit něco málo přes tři tisíce korun, což z ní dělá jeden z nejdostupnějších dvounohých stojanů. Dvounohá konstrukce má hned několik výhod oproti klasické třínohé verzi. Je jednodušší a rychlejší na rozložení a také je lehčí. Díky absenci jedné nohy se pohodlně usadí mezi ostatní hardware, aniž by se někde dotýkal kov na kov nebo překážela nějaká noha. Díky malému stabilizátoru pod pedálem je jeho stabilita srovnatelná s běžnými stojany. Stojan je vyroben v klasické chromové úpravě a zpracování je kvalitní. Lze nastavit šest různých poloh tahu pedálu. Přímý převod přes řetěz zaručuje dobrý pocit z hraní. Za tyto peníze se rozhodně jedná o kvalitní stojan, který mohu vřele doporučit.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Tama-HH315D-stojan-pro-hihatu-rady-Speed-Cobra-310~21~rijen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.