přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukTC Electronic M100 - stereofonní multiefektový procesor

04.03. | Autor: Víťa Křivánek | sekce: pro muzikanty - testy

TC Electronic M100 - stereofonní multiefektový procesor


„Věřím, že to máte stejné jako já, když řeknu, že některé firmy a značky jsou mi jaksi sympatičtější...,“ tak nějak před pár lety začínal můj test na krabičku FlashBack Delay právě od firmy TC Electronic. Krabička se od té doby až dodnes nachází v mém pedalboardu. Ostatně je to poměrně častý osud mnou testovaných produktů. :-)

Firma TC Electronic (od jisté doby bez teček v názvu za T a C) se, a nutno říci skutečně úspěšně, zabývá výrobou nepřeberného množství všech možných krabiček, kytarových procesorů a přepínacích lišt, efektových procesorů pro zvukaře, nebo např. produktů pro baskytaristy (zesilovače, boxy, komba a efekty). Určitě by se dalo uvést pár celosvětově a dlouhodobě - nadčasově - úspěšných „týsý zásahů na cíl“, např. krabičku Stereo Chorus + Pitch Modulator & Flanger, kytarový procesor G-Major, legendární rackový delay TC 2290 nebo novější D-Two, efektové procesory jako M-One XL, M 350 a další, jistě pak netřeba kytaristům příliš představovat ladičku Polytune, kterou má, co jsem v poslední době viděl, ve svém pedalboardu snad drtivá většina kytaristů, včetně mě. Dnes máme „na stole“ malého ekonomického zástupce této značky, a sice efektový mini-procesor M100.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/TC-Electronic-M100-stereofonni-multiefektovy-procesor~04~brezen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.