muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukStrymon Iridium - modelingový zesilovač s IR pro pedalboard

09.07. | Autor: Roman Helcl | sekce: pro muzikanty - testy

Strymon Iridium - modelingový zesilovač s IR pro pedalboard


Když testuji pro Muzikus nějaké hudební novinky, většinou dávám na svůj Instagram fotky nebo videa. Po vložení obrázku pedálu Strymon Iridium na své sociální sítě jsem do deseti minut obdržel skoro dvacet zpráv od nejrůznějších předních českých kytaristů. Všichni se ptali v podstatě na to samé: Jaké to je?

Je vidět, že Strymon přišel s něčím, co vzbuzuje velký rozruch. Jejich pedál Iridium totiž přináší v relativně malém boxu simulace legendárních aparátů Fender, Vox a Marshall, a ke každému nabízí tři typy reprobeden plus mnoho navíc. A jaké to tedy je?
Nic nevyjádří skutečné kvality kytary a hráčského stylu jako špičkový lampový aparát spárovaný s ideálním reproboxem v místnosti s dobrou akustikou. Kytarový předzesilovač a speaker simulator Strymon Iridium v jednom má velkou ambici toto vše nabídnout v těle kompaktního pedálového efektu. Je především pro všechny muzikanty, kteří upřednostňují zapojení do DI nebo přímo do zvukové karty.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Strymon-Iridium-modelingovy-zesilovac-s-IR-pro-pedalboard~09~cervenec~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.