přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraSource Audio True Spring Reverb - digitální simulace pružinových reverbů a tremola

22.08. | Autor: Tomislav Zvardon | sekce: pro muzikanty - testy

Source Audio True Spring Reverb - digitální simulace pružinových reverbů a tremola


Za tu už poměrně dlouho dobu, co hraji na elektrickou kytaru, by jeden řekl, že v oblasti klasických efektových krabiček (stomp boxů), už nejde nic nového vymyslet. Prostě si říkáte, že vše už tady bylo a vše je pouze variací na dané téma. Přesto mne stále a stále překvapuje, s jakou kreativitou a s jakými novými možnostmi výrobci neustále přicházejí. Prostě stále lze vše někam posouvat a vylepšovat. Nejinak tomu je i u krabičky věhlasné, jak se dneska říká butikové, firmy Source Audio, kterou jsem dostal k otestování.

True Spring
Pokud se na krabičku jen zběžně podíváte, určitě vás napadne: No jo, další pokus o simulaci klasického pružinového reverbu. Takových už tu bylo a je... Pružinový reverb se proslavili asi nejvíce v aparátech Fender koncem šedesátých let. Stal se neodmyslitelnou součástí tzv. fendrovského zvuku a je dodnes stále velmi vyhledáván.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Source-Audio-True-Spring-Reverb-digitalni-simulace-pruzinovych-reverbu-a-tremola~22~srpen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.