muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukSource Audio Spectrum Intelligent Filter - nejchytřejší divnokrabička

14.03. | Autor: Jan Sládek | sekce: pro muzikanty - testy

Source Audio Spectrum Intelligent Filter - nejchytřejší divnokrabička


Firma Source Audio je pro mne synonymem inovací. Někdy tedy, přiznám, až za hranou toho, co bych dokázal použít. I proto jsem byl hodně zvědavý na její současné produkty. A rovnou řeknu, že nezklamali, má očekávání předčili. V celku se dá říci, že současná produkce firmy je v duchu: maximální hodnota, minimální balení a uživatelská přívětivost. Testovaný pedál to naplňuje beze zbytku.

Začnu jeho největší předností. Tou je zvuk. A o ten nakonec jde především. Měl jsem v boardu řádku autowahů a filtrů, tenhle jednoduše vede. A to ze tří důvodů. Zaprvé nabízí - i v základním nastavení - celou škálu zvuků (znalci jistě poznají předlohy, o kterých z z důvodů ochrany autorských práv pomlčíme), které jsou vcelku ihned k užití.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Source-Audio-Spectrum-Intelligent-Filter-nejchytrejsi-divnokrabicka~14~brezen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.