muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukSource Audio Collider Delay+Reverb - prvotřídní podlahový efekt kombinující reverb a delay

03.03. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

Source Audio Collider Delay+Reverb - prvotřídní podlahový efekt kombinující reverb a delay


Snažit se nějak prosadit v segmentu kytarových digitálních reverbů nebo delayů Strymonu, nebo dejme tomu Eventidu, může znít, pokud ne jako utopie, tak jako drzost a přehnaná sebejistota. Jenže ono se často ukáže, že když se vyznáte, tak je to brnkačka. A když k tomu ještě máte koule, tak to není zhola nemožné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

A i když třeba nejsme na Source Audio kovaní odborníci, tak - nejen podle množství získaných ocenění u odborné veřejnosti - nějak přeci jen tušíme, že oni by to zrovna dokázat mohli. A kdyby si to nemysleli minimálně oni sami, neměli bychom dnes před sebou také jejich stereo delay a reverb Collider. Ten využívá efektové moduly právě z už několikrát ověnčených krabiček - delaye Nemesis a reverbu Ventris.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Source-Audio-Collider-DelayReverb-prvotridni-podlahovy-efekt-kombinujici-reverb-a-delay~03~brezen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.