přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukSoundcraft Notepad-12FX - mixážní pult

19.03. | Autor: Bohuslav Bob Zika | sekce: pro muzikanty - testy
Po několika letech představil britský výrobce Soundcraft uživatelům svoji legendární řadu maloformátových mixážních pultů s označením Notepad. V dnešním testu se podíváme, co nového nám inovovaná řada přinesla, a představíme si největší z nejmenších modelů Notepad-12FX.

Soundcraft Notepad-12FX - mixážní pultSérie mixů Notepad
Soundcraft nabízí v tomto segmentu tři modely minimixážních pultíků. Notepad-5, 8FX a 12FX. Jednotlivé modely se liší svojí výbavou i cenou. Nejmenší Notepad-5 nabízí jeden vstup mono a dva stereo. Prostřední 8FX má dva vstupy mono a tři stereo. Největší 12FX disponuje čtyřmi vstupy mono a čtyřmi stereo. Pultíky označené FX mají k dispozici jednotku DSP s efekty od Lexiconu. Všechny mixy nabízejí fantomové napájení 48 V, vysokoimpedanční režim na mono vstupech, USB konektivitu pro přímé připojení k počítači a další výbavu. Jak jsme si řekli v samotném úvodu, zaměříme se v dnešním testu na největší z těchto minimixů Notepad-12FX.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Soundcraft-Notepad12FX-mixazni-pult~19~brezen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.