přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukSeymour Duncan PowerStage 170 - malý, ale výkonný nástrojový zesilovač

08.09. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

Seymour Duncan PowerStage 170 - malý, ale výkonný nástrojový zesilovač


Víte, že firma Seymour Duncan vyrábí snímače pro elektrické kytary? To ví přece každý, také vyrábí snímače pro baskytary, steel kytary, a dokonce i pro akustické kytary s nylonkama. To by jeden od firmy vyrábějící snímače čekal, že? Duncan vyrábí i příslušenství k elektrickým kytarám, jako jsou potenciometry, přepínače, rámečky snímačů, pickguardy, různé kryty na snímače. Dokonce si můžete objednat i snímač na přání.

Zadáte, jaké by měl mít snímač parametry, do jaké kytary (z jakého dřeva) je určen, jestli ke kobylce, ke krku atd., a oni vám ho vyrobí. Seymour Duncan vyrábí i kytarové krabičky, velmi zajímavé a dobře hrající, na pár z nich jsem hrál. A stále žhavá novinka jsou zesilovače PowerStage. V dnešním testu si zahraju na „minizesilovač“ PowerStage 170.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Seymour-Duncan-PowerStage-170-maly-ale-vykonny-nastrojovy-zesilovac~08~zari~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.