přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukSennheiser HDV 820 - sluchátkový zesilovač

07.03. | Autoři: Marek Ciml, Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - testy

Sennheiser HDV 820 - sluchátkový zesilovač


Muzika, to jsou pocity. Jenže pocity nejlépe vyjádříme beze slov. Při prozkoumávání testované mašinky jsem si uvedenou skutečnost ověřil. Hudba z ní vychází živá, plná barev, prostoru i emocí. A tak jsem se při psaní dostal do pasti.
Chladné tělo

Kovové tělo má rozměry menšího notebooku. Konstrukce působí velmi bytelně, má jednoduchý a nevtíravý design. Luxus. Na přední straně je přepínač vstupního zdroje a velký ovladač hlasitosti. Točí se s ním příjemně, má tuhý chod bez aretačních zarážek. Celkový estetický dojem čela přístroje sice narušují velké výstupy na sluchátka, ale osobně to naopak hodnotím pozitivně. Jde o odvážný krok, kdy praktičnost zvítězila nad designem (a ne naopak, jak tomu je v mnoha nešťastných případech). Popis konektorů vpředu i vzadu vynecháme. Podtrhneme, že vstupy jsou jak analogové, tak digitální. V balení je ještě přívodní šňůra, vytištěné instrukce a flash disk. Na tom najdeme manuál (kupodivu není v češtině) a instalační software. Po jeho instalaci tu máme úrogram, který nastavuje USB stream (latence) a buffer u ovladače ASIO. S ním můžeme Sennheiser zapojit do USB vstupu a využít jej jako DA převodník a předzesilovač.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Sennheiser-HDV-820-sluchatkovy-zesilovac~07~brezen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.