přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukRoyer Labs dBooster - tichý pomocník

10.09. | Autor: Jan Sládek | sekce: pro muzikanty - testy

Royer Labs dBooster - tichý pomocník


Royer Labs se celkem logicky vedle svého hlavního produktu - páskových mikrofonů - zaměřil i na malý pre-amp. Jeho využití je ale mnohem širší než jen toto. V současném digitálním prostředí jej lze aplikovat i na jiné typy mikrofonů. Získáte mnohem silnější signál, a to naprosto bez šumu. Lépe to zní, líp se to míchá.

Ano, řečeno hned, ve srovnání s jinými podobnými produkty - nejznámější je asi Cloud Lifter - není dBooster levný. Ony Royer Labs se nikdy neprofilovaly jako firma levných produktů. I když jejich levnější verze páskového mikrofonu R-10 slaví úspěchy. Firma je v tomto konzistentní, a to včetně toho, že vyšší cena není samoúčelná.
Za zhruba pět tisíc dostane malou krabičku, jako vždy u této firmy, velmi elegantního designu. Nemá žádný ovladač, pouze přepínač na 12 dB a 20 dB gain. Spartánský design se ovšem týká jen toho povrchu. Uvnitř se nachází unikátní, a právě ve srovnání s konkurencí jedinečný design.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Royer-Labs-dBooster-tichy-pomocnik~10~zari~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.