přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukRoyer Labs R-121-MP - párovaná souprava pasivních páskových mikrofonů

30.07. | Autor: Václav Vlachý | sekce: pro muzikanty - testy

Royer Labs R-121-MP - párovaná souprava pasivních páskových mikrofonů


Přiznám se, že jsem na páskové modely z dílny Royer Labs vždy hleděl s určitým respektem jako na značku, která má svůj příběh, dobrou pověst mezi profesionály a tomu i odpovídající cenu. Teď mám před sebou jeden z nich - pasivní konstrukci vynikajícího studiového modelu R-121.

Na pořízení celého páru (MP) musíte sáhnout hodně hluboko do prasátka, a tak se nemůžeme divit, že ho v této konfiguraci ve většině domácích studií nenajdeme. Kdo si ale tento mikrofon pořizuje, zatraceně dobře ví proč.
Pro všechny páskové modely je naprosto nezbytnou záležitostí kvalitní „pavouk“ pro tlumení vibrací. Zprvu mne dost překvapilo, že jsem nic takového v základním setu nenašel (domnívám se, že by si ho zákazník za příslušný obnos zasloužil) - v dodávce jsem objevil pouze dva klipsové držáky bez redukcí na evropský závit, které mikrofon na stativu sice provizorně udrží, ale tato instalace má nepochybně ke kvalitní otřesuvzdorné montáži dost daleko.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Royer-Labs-R121MP-parovana-souprava-pasivnich-paskovych-mikrofonu~30~cervenec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.