přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukRode AI-1 a NT1 - set velkomembránového mikrofonu a USB zvukové karty

10.04. | Autor: Milan Kopecký | sekce: pro muzikanty - testy

Rode AI-1 a NT1 - set velkomembránového mikrofonu a USB zvukové karty


Podotýkám, že nemám úplně v lásce jakékoli superlativní recenze. Mikrofon Rode NT1 ale za peníze, které stojí, poskytuje skutečně superlativní výkon. A teď jak z toho? Měl jsem možnost ho otestovat v rozhlasovém studiu, porovnat s „velkým Nojmanem“, za jehož cenu bychom měli celou přepravku mikrofonů Rode. Nuže, čtěte dále.

V ruce jsem držel už více mikrofonů značky Rode, a to včetně někdejší vlajkové lodi Rode Classic-II. Musím říci, že sympatie převládají. Hezké je, že to všechno vyrábějí v Austrálii, nikoli v Číně, že na řadu produktů poskytují desetiletou záruku, což je v dnešní době dost luxus. Navíc ty produkty nejsou drahé a jsou dobré. Mají své mouchy, to je jisté, na nos vám ale při práci - řekl bych - nesedají.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Rode-AI1-a-NT1-set-velkomembranoveho-mikrofonu-a-USB-zvukove-karty~10~duben~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.