přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

žádnýRockboard Power LT XT - power banka, která umí napájet efekty i mobil

18.03. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - testy

Rockboard Power LT XT - power banka, která umí napájet efekty i mobil


Možná to zní jako ptákovina, napájet efekty power bankou. A proč? Jenže ony se nějaké výhody přeci jen najdou...

Balení
Je nápadité a chytře udělané. Je to tenký plast ve tvaru válce, který v sobě skrývá vše potřebné. Trošku to na první pohled vypadá, jako bychom si domů přinesli láhev tvrdého alkoholu. Uvnitř najdeme nabíječku, kablíky na propojení a banku. Já jsem „ve své lahvi“ našel tři kablíky na efekty plus jeden na mobil, ale podle manuálu jich má být mnohem víc. Zařízení asi přede mnou zkoušel nějaký „roztržitý“ tester. Nicméně výčet kablíků a jejich množství se lišil podle zdroje: web prodejců, manuál, popis na krabici, každý píše něco jiného. Šikovnou drobností jsou plastové čepičky. Je doporučeno je nasadit na nepoužívané konektory kvůli zkratu.

Banka
Je lehká, má malé tělíčko, ne nepodobné krabičce lehkých cigaret. Zapíná a vypíná se zapuštěným tlačítkem. Signalizace stavu nabití, respektive vybití, zajišťují čtyři LED diody. Jsou sice drobné, ale dobře viditelné. Vstup pro nabíjecí adaptér je klasický mikroUSB. Banku tedy lze nabíjet nejen přiloženým, ale libovolným USB zdrojem. Výstupy máme tři. Jeden je pětivoltový mikroUSB, tedy třeba na mobil, foťák a tak dále. Využití banky je tedy opět univerzální, není striktně omezeno na muzikanty. A pak tu máme dvě klasické samice à la efektový adaptér Boss; mínus uvnitř, plus venku. Použití je jasné, zapojíme přiložené kabely, zapneme banku, a mydlíme.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Rockboard-Power-LT-XT-power-banka-ktera-umi-napajet-efekty-i-mobil~18~brezen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.