muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraRockboard ISO Power Block V10 - desateronásobný napáječ kytarových krabiček

1.12.2019 | Autor: Mojmír Mohapl | sekce: pro muzikanty - testy

Rockboard ISO Power Block V10 - desateronásobný napáječ kytarových krabičekTak mi přišel do stavení další balíček; tentokrát to byl síťový napáječ pro kytarové pedalboardy, vymyšlený u firmy Warwick v Německu a vyráběný - kde jinde? - v Číně. Vzhledem k tomu, že elektrickou kytaru dokážu spíš jenom poslouchat, k praktickému názoru jsem si přizval kytaristu, jenž podobná zařízení léta používá, a jeho názor vám tu tlumočím dohromady se svým elektronickým.

U běžně konstruovaných zařízení bývá jeden pól napájecího napětí společný s jedním signálovým, jemuž se říká „zem“. Jenomže jejich vodiče nebývají dokonalé, takže pokud jimi protéká elektrický proud, vzniká na nich nějaký napěťový úbytek.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Rockboard-ISO-Power-Block-V10-desateronasobny-napajec-kytarovych-krabicek~01~prosinec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.