přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

softwarePreSonus Studio One 4 - poslední verze multitrackového software

21.03. | Autor: Milan Kopecký | sekce: pro muzikanty - testy

PreSonus Studio One 4 - poslední verze multitrackového software


O kvalitách, možnostech a dalších věcech kolem multitrackových softwarů není jednoduché psát. Jisté je, že to jsou - svým rozsahem - obrovské aplikace a funkcí mají nepočítaně. Nicméně se pokusím rozebrat software od americké firmy PreSonus, který je aktuálně ve čtvrté verzi a mně se dostalo té možnosti si s ním pár týdnů hrát.

Kdysi jsem někde četl, tuším, že to bylo při uvedení Studia One verze 2.0, že si PreSonus vzal od všech softwarů to nejlepší a vytvořil svůj vlastní. Jsem přesvědčen, že to tak nebylo, ani být nemohlo, ale zároveň se už před mnoha lety říkalo, že se i Cubase, Cakewalk atd. snaží napodobit Pro Tools, protože právě tento DAW od firmy Avid byl dlouhou dobu považován za jediný standard. Postupem času ale klesaly ceny, to, co bylo dříve pro běžného člověka nedostupné, si dnes může v podstatě koupit každý.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/PreSonus-Studio-One-4-posledni-verze-multitrackoveho-software~21~brezen~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.