přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukPreSonus Studio 26 - šestikanálová USB zvuková karta vybavená MIDI

16.07. | Autor: Jan Sládek | sekce: pro muzikanty - testy

PreSonus Studio 26 - šestikanálová USB zvuková karta vybavená MIDI


Na cenově dostupných zvukových kartách je paradoxní jedna věc: nemusíte řešit zvuk. Ten je u všech velmi kvalitní. Co je ale třeba rozmyslet, jsou funkcionality, software, kompatibilta, a hlavně to nejdůležitější - k čemu to přesně potřebuji?

Presonus je stálicí v nahrávacím prostředí. Od zvukovek přes DAW a digitální pulty až k ovládacím plochám. Patří přesně do skupiny značek, které definují standard v této oblasti. A tato konkrétní karta je vlastně dobrým příkladem - jasně splňuje standard a zároveň nabízí malé, ale podstatné alternativy. To z ní činí něco mezi kartou entry-level či mobilním řešením a něčím, na čem lze vybudovat domácí studio. Za velkou přednost považuji jednoduchost - co vidíte, to tam je a na dosah ruky funguje.
Technicky se tedy jedná o kartu se dvěma vstupy, ty lze přepínat mezi mikrofonními, nástrojovými a linkovými. Přední panel dále nabízí jasné a přesné indikátory vstupní hlasitosti a hlavního výstupu, ovladače gainu vstupů a úrovně hlasitosti pro hlavní výstup a sluchátka. Fajn jsou také tlačítko A/B pro cue mix a tlačítko fantomového napájení.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/PreSonus-Studio-26-sestikanalova-USB-zvukova-karta-vybavena-MIDI~16~cervenec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.