přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukPreSonus Quantum - Zvuková karta s rozhraním Thunderbolt 2

02.10. | Autor: Marek Ciml | sekce: pro muzikanty - testy

PreSonus Quantum - Zvuková karta s rozhraním Thunderbolt 2


PreSonus Quantum - Zvuková karta s rozhraním Thunderbolt 2


Dnes už má hodně z nás zkušenosti s nahráváním v domácím prostředí. Myslím, že už je pryč doba. kdy kdekomu stačila doma skoro jakákoliv zvuková karta, hlavně že se dalo něco nahrát. Mám dojem, že jsme dnes ochotnější si připlatit za kvalitu, a výrobci to vědí. Začínají nám dodávat kvalitní zařízení, se kterými jsme doma schopni dosáhnout opravdu dobrého a kvalitního zvuku za celkem slušné peníze. I toto je případ zvukové karty Quantum od firmy PreSonus.

Quantum a rozhraní Thunderbolt 2
Jsem velice rád, že rozhraní Thunderbolt už není jen součástí počítačů od firmy Apple a trh se otevřel i pro PC s operačním systémem Windows 10, a právě uživatelům PC s Windows je konečně dovoleno používat zařízení s rozhraním Thuderbolt a získat tím přenosové rychlosti až 20 Gb/s.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/PreSonus-Quantum-Zvukova-karta-s-rozhranim-Thunderbolt-2~02~rijen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.