přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukPhonic Celeus 400 - osmikanálový analogový mix

21.01. | Autor: Bohuslav Bob Zika | sekce: pro muzikanty - testy
Dnes si představíme jeden z malých analogových mixážních pultů čínské firmy Phonic modelové řady Celeus, který by se vám mohl dobře hodit například do vašeho domácího studia nebo pro malá, nenáročná vystoupení. Řeč bude přímo o modelu Celeus 400.

Trocha historie
V úvodu se podíváme do historie firmy Phonic. Od jejího vzniku v roce 1972 uplynulo již pár desítek let (přesně čtyřicet sedm let) a společnost Phonic se stala předním výrobcem profesionálních zvukových produktů, které se trvale usadily na špičce analogové i digitální technologie. Počátkem

Phonic Celeus 400 - osmikanálový analogový mix


osmdesátých let byl Phonic jedničkou v oblasti DJských mixerů. Tehdy firma ovládala prodejem osmdesát pět procent celosvětové produkce. Phonic se však nezastavil na místě a jeho cesta vedla stále kupředu. Od té doby společnost rozšířila své výrobní zkušenosti a vstoupila do dalších oblastí profesionálního zvuku. V dnešní době vyrábí vše od reproduktorových soustav přes inteligentní audio a liney array systémy až po studiové monitory, bezdrátové systémy, mixážní pulty, zesilovače, testovací nástroje a signálové procesory. Její portfólio je skutečně široké. Díky svojí kvalitě a špičkové spolehlivosti se tato čínská firma stala velmi vyhledávanou mezi hudebníky na celém světě. Celosvětově se značka Phonic prodává ve více než v padesíti zemích. Pyšní se stoprocentním vlastnictvím všech svých továren, odkud její výrobky pocházejí. A také certifikací ISO.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Phonic-Celeus-400-osmikanalovy-analogovy-mix~21~leden~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.