muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukPeavey MAX 250 - dobře vybavené kombo pro baskytaru

24.02. | Autor: Zdeněk Wimpy Tichota | sekce: pro muzikanty - testy

Peavey MAX 250 - dobře vybavené kombo pro baskytaru


Renomovaná firma Peavey přichází na trh s novou povedenou řadou komb MAX určenou pro baskytaristy.

V této modelové řadě naleznete pět variant s různou velikostí reproduktorů a to 1x 10”, 1x 12“, 1x 15” 2x 8” a 2x 10”. Myslím, že nabídka firmy uspokojí potřeby širokého okruhu hráčů.

Popis
Testované kombo Pavey Max 250 je osazeno jednou „patnáctkou“ a tweeterem. Výrobek díky ochranné mřížce, která je přetažená přes přední horní hranu, působí čistě a moderně. Nejde ale jen o designovou vychytávku. Ozvučnice komba je zkosená tak, aby zvuk mířil směrem vzhůru, a ne do nohavic. Ohnutá mřížka tedy umožňuje snadný průchod zvuku i tímto směrem. Myslím, že jde o chvályhodnou konstrukci, která pomůže dosažení optimálního zvuku. Ovládací panel je situovaný na zadní horní straně komba a nalezneme na něm tyto prvky: dva vstupy jack pro aktivní a pasivní nástroj, ovladače Gain, Bass, Midle, Treble a Volume (v jednoduchosti je krása). Linii potenciometrů doplňuje chromatická ladička a síťový spínač.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2021/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2021/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Peavey-MAX-250-dobre-vybavene-kombo-pro-baskytaru~24~unor~2021/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.