muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukPalmer Tino System

29.07. | Autor: Marek Vaňkát | sekce: pro muzikanty - testy

Palmer Tino System - zařízení, které dokáže primárně rozdělit kytarový signál do dvou různých zesilovačů a jejich signál sloučit do jednoho reproboxu


Switching System 2 Guitar Amplifiers to 1 Cabinet with Remote Input

Před nějakým časem jsem se bavil s jedním pro mě významným českým,resp. Moravským, kytaristou o tom, že když na festivalech sleduje vybavení našich českých, resp. Moravských, kytaristů, vidí, že tady v současnosti hrajeme tak nějak na všelicos. Myslel to tak, že vybavení je pestré a různorodé a není tady patrná nějaká právě probíhající módní vlna. Jemu na mysli vytanula éra Marshalla a já si vzpomněl na značnou pódiovou převahu aparátů Mesa Boogie asi tak před patnácti lety.

Ruku v ruce s tím jde, že já zase kolem sebe vidím, že kytaristé jsou kromě této určité názorové nezávislosti v oblasti vybavení mnohem vzdělanější a obeznámenější než například před těmi patnácti lety. Často mají naprosto jasnou představu o svém zvuku, včetně toho, jak ho docílí. Například i kombinací několika způsobů. A pokud ne, existují tady právě taková řešení jako výrobek, který – kéž bychom dnes jen netestovali ale testem třeba nabídli určitý směr, kterým se ubírat, a jak své trochu složitější představy o kytarovém zvuku přenést do praktického života.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/07 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/07

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Palmer-Tino-System-zarizeni-ktere-dokaze-primarne-rozdelit-kytarovy-signal-do-dvou-ruznych-zesilovacu-a-jejich-signal-sloucit-do-jednoho-reproboxu~29~cervenec~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.