přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

bicíPaličky Meinl - paličky na soupravu, metličky, špejle a další

19.12. | Autor: Matěj Kubíček | sekce: pro muzikanty - testy

Paličky Meinl - paličky na soupravu, metličky, špejle a další


Německý výrobce činelů a perkusí Meinl je na vzestupu, nabírá stále nové a velmi zajímavé firemní hráče a každou chvíli rozšiřuje sortiment. Odvaha firmě neschází, a proto se pustila do velkého úkolu, tedy uspět na vcelku saturovaném trhu s paličkami.

Snaha zařadit se mezi etablované firmy jako Vic Firth, Pro Mark nebo Vater je v Čechách ztížena několika domácími kvalitními výrobci. Kromě standardních bubenických paliček Meinl rozšiřuje sortiment paliček na perkuse, ze kterých jsme také obdrželi ochutnávku. Takže jak si Meinl vede?
Testování paliček je obtížné v tom, že hodnotíme dvě velmi subjektivní záležitosti, tedy jak paličky padnou do ruky a jak dlouho vydrží. Pokud neohrajete řádově stovky párů, nemá hodnocení životnosti statisticky takřka žádnou výpovědní hodnotu. Kvalita paliček se těžko hodnotí objektivně a mnozí z vás jistě znají nekonečné diskuze o tom, která firma je lepší nebo horší.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Palicky-Meinl-palicky-na-soupravu-metlicky-spejle-a-dalsi~19~prosinec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.