muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraPRS Silver Horizon - signovaný model Johna Mayera

02.01. | Autor: Ladislav Ptáček | sekce: pro muzikanty - testy

PRS Silver Horizon - signovaný model Johna Mayera


Kdepak, nic už není, co bývalo. On si John Mayer místo lampáče Two Rock tahá modelingový Kemper. A do rukou už nebere Fender, ale PRS. Kam ten svět spěje?! Není to slepá ulička? Anebo jde o přirozený vývoj?

Úvod

Jen zcela výjimečně se podaří, že má autor možnost testovat mašinku, se kterou má dlouhodobé zkušenosti. V tomto testu se podíváme na modelový PRS Silver Horizon signature model Johna Mayera. A já už více než deset let vlastním bílý Fender, model John Mayer. Po téhle PRS jsem pokukoval už tak dlouho, že jsem ani na vteřinu nezaváhal, když se naskytla příležitost si ji vyzkoušet a otestovat.
Proto tam, kde to bude možné a kde si troufnu, dovolím si porovnat tento model PRS Silver Sky v barevném provedení Horizon (červený) se svým bílým Fenderem John Mayer.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/PRS-Silver-Horizon-signovany-model-Johna-Mayera~02~leden~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.