muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyNovation Launchkey 49 - USB/MIDI keyboard

04.11. | Autor: Milan Kopecký | sekce: pro muzikanty - testy

Novation Launchkey 49 - USB/MIDI keyboard


Další člen rodiny svěžích keyboradů

V dnešním testu se podíváme na novinku z řady keyboardů od firmy Novation. Nevím, zda slovíčko launch (zahájení) skutečně znamená vaše zahájení hudební dráhy. Nemyslím si to, keyboard poskytne celkem slušný servis i muzikantům a perfomerům, kteří už něco v životě zahráli. A proč svěží keyboard? Mám z něho ten pocit, zařízení má spoustu jednoduchých a praktických funkcí a kombinací tlačítek, které oceníte. Ale postupně, pojďme na to.

V krabici se skrývá plastový keyboard o váze něco málo přes tři kila, dobrá zpráva je, že ze stojanu tak rychle nepoletí. Vždycky se zastavuji u klaviatury, ta je u lacinějších nástrojů sázka do loterie, z internetových stránek a videí to neodhadnete. Musím říct, že Launchkey má typicky plastovou klaviaturu, ale lehce strčí do kapsy řadu „samohrajek“, které ji mají mnohem horší.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Novation-Launchkey-49-USBMIDI-keyboard~04~listopad~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.