přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyNative Intruments Komplete Kontrol A61 - kontrolér nejen k ovládání vlastních nástrojů VST

07.07. | Autor: Milan Kopecký | sekce: pro muzikanty - testy

Native Intruments Komplete Kontrol A61 - kontrolér nejen k ovládání vlastních nástrojů VST


Ať se podíváme na produkty firmy Native Instruments z kterékoli strany, jsou jednoduše skvělé. Jejich populární nástroj pro rozhraní VST se za ty roky stal celkem standardem i u profesionálních hudebníků. V poslední době se firma vrhla i do světa keyboardů a MIDI kontrolérů, primárně samozřejmě k ovládání vlastních softwarů. Pojďme ale od začátku.

Dostal se mi do ruky keyboard Komplete Kontrol A61 (dále jen A61). S pocity, jako když otevíráte krabici s ne úplně drahým MIDI keyboardem, jsem otevřel dvojitou krabici a vytáhl pětioktávový nástroj na stojan.
Přiznám se, a vy kdo čtete mé články pravidelně, to víte, že jsem trochu více alergický na nekvalitní klaviatury. Přeci jen klávesy jsou od toho, aby se na ně hrálo, a pokud to dost dobře kvůli „bahnojidní“ klaviatuře nejde, je půlka případného úspěchu... víte kde. A61 mě ale víc než mile překvapila, její klaviatura je jedním slovem skvělá.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Native-Intruments-Komplete-Kontrol-A61-kontroler-nejen-k-ovladani-vlastnich-nastroju-VST~07~cervenec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.