přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukMorley Mini Steve Vai Bad Horsie 2 Contour Wah - menší verze známého signature kvákadla Steva Vaie

03.02. | Autor: Slávek Šámal | sekce: pro muzikanty - testy

Morley Mini Steve Vai Bad Horsie 2 Contour Wah - menší verze známého signature kvákadla Steva Vaie


Skončete s nudnými jednobarevnými krabičkami ve svém pedalboardu. Je čas na barevnou revoluci, navíc když Morley Mini Bad Horsie 2 má více barev nejen na krytu, ale i ve zvuku.

V roce 1994 zahájil americký kytarista Steve Vai spolupráci s firmou Morley. Po dvou letech, tedy v roce 1996, představili výsledek dlouhého vývoje, kvákadlo Bad Horsie, které se stalo rychle nejprodávanějším kvákadlem firmy, i když kvákadla Morley vyráběl již dávno v sedmdesátých letech. Vyšli ze slavného zapojení z poloviny šedesátých let, které je prostě etalonem pro zvuk rockového kvákadla. Speciálně pro Steva Vaie ho individuálně zvukově naladili, ale zejména přidali další elektroniku pro optické řízení bez potenciálně chrastících potenciometrů a také bez nožních spínačů režimu bypass, takže se efekt aktivoval pohybem nohy na pedálu.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Morley-Mini-Steve-Vai-Bad-Horsie-2-Contour-Wah-mensi-verze-znameho-signature-kvakadla-Steva-Vaie~03~unor~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.