přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraMorley Mini Maverick Switchless Wah - pedál wah-wah z dílen renomované kvákadlové firmy

03.07. | Autor: Pavel Marcel | sekce: pro muzikanty - testy
Tahle mašina je tak trochu jedovatá na rozjezdu... Na kvákadlo Morley jsem se vyloženě těšil, protože jsem o něm uvažoval jako o alternativě ke svému stoletému Voxu 845 a Autowahu AW 7 od Ibanezu.

Morley Mini Maverick Switchless Wah - pedál wah-wah z dílen renomované kvákadlové firmy


Co mě lákalo, byla rozumná velikost do pedalboardu, opticky snímaný pohyb pedálu a automatické vypnutí/zapnutí. Nejsem vyložený „kvákač“, s wahem naživo i ve studiu dost šetřím a nemám na něj nějaké přepjaté nároky. Víc než o tu správnou „barvu“ mi jde o to, bez problémů přijít, zakvákat, vypnout a hrát dál. Tzn. rozumný bypass (true i buffer) a bezproblémový průběh s dostatečně dlouhým „sweep pointem“, který najdu i ve dvě ráno na zábavě, když mi wah slouží spíš jako centrum rovnováhy než coby výrazový prostředek.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Morley-Mini-Maverick-Switchless-Wah-pedal-wahwah-z-dilen-renomovane-kvakadlove-firmy~03~cervenec~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.