přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukMorley DJ Ashba Skeleton Wah - kvákadlo zejména pro kytaristy

23.06. | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - testy
Kvákadla a zkreslovadla - ta mám z toho kvanta nejrůznějších krabiček nejvíc rád. O to víc jsem byl nadšen, když se mi do rukou dostal na test nejnovější výrobek respektované firmy Morley, totiž kvákadlo vytvořené dle požadavků kytaristy a producenta Darena Jaye Ashbyho, známého díky své spolupráci s Bullet Boys, Guns N’ Roses a Sixx:A.M. spíše pod jménem DJ Ashba.

Morley DJ Ashba Skeleton Wah - kvákadlo zejména pro kytaristyPrvní dojem po rozbalení?
Design? Skvělý! Dokonce bílá povrchová úprava je vyprodukována tak, že na základě patentované technologie firmy ve tmě přímo svítí! Ne jen oblast nápisu, ale celý pedál! Dobrá masírka! Grafika na nášlapné ploše bude asi dost trpět (tak dlouho jsem to ale zase neměl, abych to prověřil), Ashbyho podpis s nezbytnou kresbičkou, „ručním“ nápisem Skeleton a „optimistickým“ havranem na lebce patří holt k současným trendům signature zařízení. Osobně se mi zavádějící obrázky či nápisy dost nelíbí, ale to je asi jen můj problém.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2017/08 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2017/08

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Morley-DJ-Ashba-Skeleton-Wah-kvakadlo-zejmena-pro-kytaristy~23~cerven~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.