muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraMorley 20/20 Lead Wah - kvákadlo primárně určené pro kytaristy

05.04. | Autor: Vítězslav Štefl | sekce: pro muzikanty - testy

Morley 20/20 Lead Wah - kvákadlo primárně určené pro kytaristy


Pedály wah mne provázejí doslova od prvních pokusů s hraním big beatu. Vždy se mi líbila na nich ta osobitost a možnost vlastního vyjádření průběhu tónu. Za ta léta jsem si tak oblíbil několik firem a Morley v tomto ranku určitě patří k těm top, u mě osobně pak na to první místo.

První dojem po rozbalení?
Jak už jsem uvedl, pedály firmy Morley mám velice rád už jenom pro co nejvyšší míru zachování původního zvuku. Jediné, co mi vždy trochu vadilo, bylo to, že ty klasické modely zabírají celkem dost místa v pedalboardu. To ovšem neplatí pro nové generace minipedálů, tedy i pro řadu 20/20.
Zařízení je bytelné, šasi je z oceli tvarované za studena, i při menších rozměrech je vysoce stabilní, na vrchní, nášlapné ploše pedálu je nalepena neklouzavá podlážka s logem firmy, které najdeme i na předku přístroje. Těsně pod nášlapnou částí je pak název série, v tomto případě tedy Lead Wah.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Morley-2020-Lead-Wah-kvakadlo-primarne-urcene-pro-kytaristy~05~duben~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.