přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukMooer Micro Preamp 016, 017 a 018 - malá čínská trojka

26.02. | Autor: Slávek Šámal | sekce: pro muzikanty - testy

Mooer Micro Preamp 016, 017 a 018 - malá čínská trojka


Další tři bojovníci od Mooeru dorazili probít se testy. Celkem testy absolvovalo již osmnáct kytarových předzesilovačů této armády. Jak uspěje tato trojice?

Agilní firma Mooer přidala do své kytarové řady Micro Preamp další tři prťousy. Tím se řada rozšířila na snad až neuvěřitelných osmnáct (zatím testovaných) odlišných dvoukanálových předzesilovačů a osobně tipuji, že ještě zdaleka nejsme u konečného počtu. Firma totiž již avizuje předzesilovače s čísly 19 a 20, k nám na testy zatím dorazily jako nejnovější tři s nižšími čísly 16, 17 a 18.

Proč zvolit právě Micro Preamp?
Již v předchozích recenzích této řady jsem zmínil nejčastější možné aplikace, ale pro vás, kteří děláte velkou chybu a nečtete skvělý časopis Muzikus pravidelně, popíši základní princip a výhody, které pro vás volba předzesilovače z této řady může znamenat.
Efekty Mooer Micro Preamp jsou dvoukanálové kytarové digitální předzesilovače, které umožňují provoz jak v režimu hry do linky se zapnutým simulátorem reproduktoru, tak i režimu pro zapojení do běžného efektového řetězce kytaristy jako jednokanálové či dvoukanálové zkreslovací krabičky.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Mooer-Micro-Preamp-016-017-a-018-mala-cinska-trojka~26~unor~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.