přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukMooer Audiofile - sluchátkový předzesilovač se simulátorem reproboxu

02.10. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

Mooer Audiofile - sluchátkový předzesilovač se simulátorem reproboxu


Co vlastně umí Mooer Audiofile? Tahle minikrabička umí „jenom“ ty správné, jednoduché věci. Vzít vstupní signál, ten zesílit (nebo zeslabit), prohnat ho simulátorem reproboxu a poslat dál - nejlépe do domácí hi-fi soupravy nebo do sluchátek.

K čemu bych potřeboval Mooer Audiofile?
Představte si situaci, kdy máte doma hromadu starých (nebo i nových) analogových krabiček a máte chuť to zase všecko zapojit, vzít elektrickou kytaru do ruky a zahrát si... Jenže jste doma, je večer (chceme to mít nahlas), to bude asi problém, protože ne každý bydlí ve zkušebně nebo ve studiu. A teď se právě hodí tenhle Mooer. Za krabičky zapojíme na konec Mooer Audiofile, zapneme Cabinet Simulator, nasadíme si sluchátka, a je to! Hraje to jako přes kytarovou bednu a nerušíme okolí.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/10 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/10

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Mooer-Audiofile-sluchatkovy-predzesilovac-se-simulatorem-reproboxu~02~rijen~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.