přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukMonkey Banana Hapa - kondenzátorový mikrofon s elektrtovou kapslí

9.12. | Autor: Filip Zeiner | sekce: pro muzikanty - testy
Když někde uvidím zkratku MB, napadne mě buď Mladá Boleslav, což je, jak všichni víme, město proslavené dnes již světově uznávanou automobilovou značkou Škoda, ale protože jsme všichni muzikanti, může nás napadnout i název Monkey Busines, což je název fantasticky šlapající kapely, ale také poněkud nelichotivé označení něčeho, co nestojí za nic.

Monkey Banana Hapa - kondenzátorový mikrofon s elektrtovou kapslí


V tomto případě jde ovšem o označení úspěšné značky Monkey Banana, která vznikla v Německu a dokázala, že i v dnešním přeplněném světě všemožných značek vyrábějících v podstatě totéž co ty ostatní, lze nabídnout produkt, který nabídne v poměru cena/výkon daleko víc, než bychom vzhledem k ceně čekali.

Monkey Banana
Říjen roku 2010. To je datum, kdy vznikla značka Monkey Banana. Nepátrejme po doslovném významu tohoto označení. Pár nadšenců, kteří
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/12 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/12

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Monkey-Banana-Hapa-kondenzatorovy-mikrofon-s-elektrtovou-kapsli~09~prosinec~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.