přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukMiPro MI-909 - digitální pódiová bezdrátová odposlechová in-ear linka

14.04. | Autor: Mojmír Mohapl | sekce: pro muzikanty - testy

MiPro MI-909 - digitální pódiová bezdrátová odposlechová in-ear linka


Podobně jako v Japonsku v 60. a 70. letech minulého letopočtu se v posledním snad desetiletí taky čínští výrobci pomalu posouvají od producentů levných šmejdů ke kvalitnější výrobě. Zatímco za mých nezletilých a čerstvě zletilých let Číňani uměli jenom tenisky a propisky, a to ještě jen po jednom vzoru, dnes tam vyrábějí na počty kusů možná i světovou většinu spotřebního zboží a elektroniky.

K vyšší kvalitě produkce snad patří i to, že tradiční „pajc“ a průmyslovou špionáž, doufám, už pomalu nahrazují vlastním vývojem. U starších produktů této značky jste celkem snadno uhádli, jestli zrovna kopírují Sennheiser nebo Shure. Přestože design obou částí tohoto výrobku mi připomíná leccos známého, nebudu dělat drby. A taky jsem už našel na internetu konkurenční produkt vysílající v pásmu 2,4 GHz za podezřele nízkou cenu. Nutno ale přiznat, že v tomhle, tedy v in-ear monitoringu s digitálním přenosem, byli MiPro první.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/MiPro-MI909-digitalni-podiova-bezdratova-odposlechova-inear-linka~14~duben~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.