muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraMarkbass Kimandu Green 4 BK Maple - čtyřstrunná hi-endová baskytara

25.06. | Autor: Miloš Rábl | sekce: pro muzikanty - testy

Markbass Kimandu Green 4 BK Maple - čtyřstrunná hi-endová baskytara


Jako velký fanda značky Markbass jsem se těšil na baskytaru Kimandu, oblíbený nástroj mistra basu Richarda Bony, jako malý kluk. Nástroj je standardně vybaven polstrovaným látkovým obalem s logem Markbass, sadou inbusových klíčů a látkovou utěrkou (také s logem Markbass).

Tělo je vyrobeno ze dvou kusů olše a tvar je označen jako Ninja RB, krk je z jednoho kusu kanadského javoru (dvě grafitové výztuže) a je spojen s tělem pěti šrouby. Hmatník je z výběrového javoru osazený 24 pražci. Na hlavě nástroje najdeme speciálně pro tento nástroj vyráběné ladicí kolíky s převodem 20 : 1 a označením Ultralight Custom. Také kobylka je speciálně vyráběna a osazena zinkovými sedly.
Nástroj je vybaven kompletním protokolem s podpisy výstupních inženýrů u každého detailu. Oktávy jsou perfektně seřízeny (i druhá oktáva). Zpracování včetně začištění pražců je bez vady.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Markbass-Kimandu-Green-4-BK-Maple-ctyrstrunna-hiendova-baskytara~25~cerven~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.