muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

baskytaraMarkbass JP Old White 4 CR MP - čtyřstrunná baskytara osazená kvalitní třípásmovou elektronikou

09.11. | Autor: Zdeněk Wimpy Tichota | sekce: pro muzikanty - testy

Markbass JP Old White 4 CR MP - čtyřstrunná baskytara osazená kvalitní třípásmovou elektronikouV tomto testu vám představím profesionální, kvalitně zpracovanou, čtyřstrunnou baskytaru typu Fender s aktivní elektronikou od renomované firmy Mark Bass.

V úvodu článku si dovolím ventilovat mé zamyšlení nad tím, jaký obrovský vliv měl kultovní konstruktér Leo Fender na směr ve zvuku a designu hudebních nástrojů. Leo dal našemu světu baskytar několik zásadních pozic snímačů, typů snímačů, zapojeních elektroniky, design, ale hlavně i výběr a kombinace použitých materiálů. Nástroje Fender se díky tomu staly absolutními ikonami. Touha po nezaměnitelném zvuku a designu nástrojů Fender je stéle všudypřítomná, a tak řada světových výrobců nabízí své produktové variace.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Markbass-JP-Old-White-4-CR-MP-ctyrstrunna-baskytara-osazena-kvalitni-tripasmovou-elektronikou~09~listopad~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.