přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukLee Hooker 12AX7 Trip a Color Trip - overdrive/distortion s fuzzoidním zkreslením

02.04. | Autor: Mirek Linhart | sekce: pro muzikanty - testy
„Old schoolová“ kreslítka od českého výrobce
Do nedávna byla česká firma Lee Hooker známá hlavně jako výrobce kvalitních elektrických kytar, většinou zakázkových, vyráběných pro aktivní muzikanty. Dnes nabízí i kytarové efekty vycházející z osvědčených a oblíbených konstrukčních modelů, po konzultacích s kytaristy často doplněných o některé detaily.

Lee Hooker 12AX7 Trip a Color Trip - overdrive/distortion s fuzzoidním zkreslenímVlastním již několik pedálů LeeHooker. Mezi nimi jsou i dva avizované overdrive/distortiony 12AX7 Trip a Color Trip, které jsem se rozhodl podrobit testu. Oba dva se vyznačují starým soundem z doby, kdy vznikal rock ‘n’ roll. Testoval jsem je s použitím zesilovačů: Fender ’69 Super Reverb, Fender ’73 Princeton Reverb, Fender ’64 Deluxe Reverb klon a plexi Marshall ’73.
Obé krabičky mají standardní velikost a tvar jako například podobné produkty MXR. Mají přepínání do režimu true bypass a vstup pro 9V napájecí zdroj.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Lee-Hooker-12AX7-Trip-a-Color-Trip-overdrivedistortion-s-fuzzoidnim-zkreslenim~02~duben~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.