přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraLaney IRT-Pulse - celolampový kytarový pre-amp

05.02. | Autor: Tomáš Pavelka | sekce: pro muzikanty - testy

Laney IRT-Pulse - celolampový kytarový pre-amp


Firma Laney vyrábí zesilovače pro elektrické kytary, baskytary, akustické nástroje a také odposlechové monitory. Nejširší záběr produktů má pro elektrické „rockové“ kytary: komba, hlavy, studiové preampy. A jednomu studiovému lampovému pre-ampu se budu teď chvíli věnovat.

Jak již bylo řečeno, IRT-Pulse je lampový preamp, který však nabízí mnohem více. Stačí připojit sluchátka a můžete cvičit až do rána, pokud využijete symetrický výstup a emulaci kytarového boxu, IRT-Pulse bez problémů zastane funkci aparátu na pódiu a pro nahrávání je vybaven obousměrnou USB konektivitou, který ušetří cenný čas při nahrávání. Kytarovou linku stačí nahrát pouze jednou a poté již pouze měnit nastavení korekcí na IRT-Pulse a hledat ten pravý zvuk.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/02 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/02

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Laney-IRTPulse-celolampovy-kytarovy-preamp~05~unor~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.