muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

kytaraKytarové efekty Caline - levné efekty s režimem true-bypass v robustním provedení

17.03. | Autor: Vladimír Dvořák | sekce: pro muzikanty - testy

Kytarové efekty Caline - levné efekty s režimem true-bypass v robustním provedení


Tři „drajvy“ a jeden dozvuk
Firma Caline neskrývá původ. V deltě Perlové řeky, u hranic s Hongkongem leží Šen-čen, nejrychleji rostoucí město na světě a jedno z největších v Číně. A právě tady firma Caline Technology vyvíjí a vyrábí své, nejen kytarové, produkty.

Ve světě na sebe upozornila svými napáječi pedalboardů a efektů, ale v nabídce firmy lze nalézt kabely, ladičky, řemeny, podlahové zesilovače či minikomba. Ale především celou řadu zajímavých efektových krabiček. Snad největší podíl v nabídce patří zkreslovačům, a tak i v našem testu se podíváme hned na tři z nich, s oživením jejich projevu prostřednictvím jednoho podlahového digitálního dozvuku.

Popis
Všechny čtyři efekty mají shodný rozměr svých bytelných krabiček z hliníkových odlitků. Typově vzhledem připomínají americké krabičky MXR. Každý efekt je dvoufunkční, tedy vybaven dvěma nášlapnými spínači. Všechny čtyři pojí i jistá trendová záležitost, kterou je možno poslední
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/03 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/03

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Kytarove-efekty-Caline-levne-efekty-s-rezimem-truebypass-v-robustnim-provedeni~17~brezen~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.