muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyKurzweil MPS120 - stage piano

03.06. | Autor: Milan Kopecký | sekce: pro muzikanty - testy

Kurzweil MPS120 - stage piano


Neskrývám, že se rád doslova „babrám“ v klaviaturách a každé nové stage piano na trhu je pro mě jako magnet. Když jsem si u českého distributora slavné značky Kurzweil všiml, že mají na skladě model MPS120, má touha vzrostla. Především proto, že tento model má dřevěnou klaviaturu. A stejnou klaviaturu používá i jeden další výrobce. Pojďme na to.

Když je to dřevěné, musí to být těžké jako hrom. To jsem usoudil, když jsem přebíral krabici od dopravce. Ale mé nadšení bylo mnohem silnější. Kurzweil, jedna z nejslavnějších, a řekl bych, nejkonzervativnějších značek na trhu elektronických hudebních nástrojů, má dva nové modely digitálních pian. Jedná se o modely MPS110 a MPS120. Rozdíl je především v klaviatuře. Klavír s nižším číslem má mechaniku plastovou, u stodvacítky, kterou jsem měl možnost testovat, jsou klávesy dřevěné.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/06 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/06

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Kurzweil-MPS120-stage-piano~03~cerven~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.