přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyKorg Pa700 - nový model profesionálního aranžéru

30.04. | Autor: Bohuslav Bob Zika | sekce: pro muzikanty - testy
V loňském roce představil Korg dvě novinky mezi profesionálními aranžéry. Pa700 a Pa700 Oriental. Sedmistovka je přímým následovníkem úspěšného modelu Pa600. V dnešním testu se podíváme, co nový model uživateli nabídne.

Korg Pa700 - nový model profesionálního aranžéruPrvní seznámení se sedmistovkou
Model Pa700 je v novém barevném proveden. Šasi nástroje je v klasicky černé barvě. Přední panel, na kterém je umístěna většina ovládacích prvků, je proveden v barvě hnědé. Kryty reproduktorů jsou stříbrné. Pod nimi se hezky rýsují nové bílé reproduktory.
Přední straně vévodí klaviatura o standardní velikosti. Na levé straně vedle klaviatury je umístěn čtyřcestný joystick. Nad ním přibyla tři tlačítka s LED diodou (Assignable Switches). Ta byla dříve jen u nejvyšších modelů. To stejné platí pro širokoúhlý, barevný, sedmipalcový dotykový TFT displej. V hnědé části nad klaviaturou jsou kromě displeje rozmístěny všechny zbývající ovládací prvky. Celkem je k dispozici sedmdesát pět tlačítek (čtyřicet čtyři s LED diodou a třicet jedna bez ní), čtyři knoflíky (nově dva Assignable Switches) a kolečko alfa dial ve stříbrnočerné kombinaci. Uspořádání tlačítek v jednotlivých sekcích je hodně podobné předchozímu modelu. Nemusíte se tak obávat, že se budete muset učit celé ovládání znovu. Na drobné změny si rychle zvyknete.

Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2018/04 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2018/04

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Korg-Pa700-novy-model-profesionalniho-aranzeru~30~duben~2018/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.