přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

klávesyKorg Pa1000 - profesionální aranžér

28.01. | Autor: Bohuslav Bob Zika | sekce: pro muzikanty - testy

Korg Pa1000 - profesionální aranžér


Bude tomu již třicet pět let (1983), kdy firma Korg vyrobila první aranžér. Ten nesl označení SAS-20 Arranger Keyboard. Od té doby uteklo již hodně času. Vrátíme se tedy do současnosti a představíme si profesionální aranžér Pa1000.

Jak tisícovka vypadá
Pa1000 je designově podobný modelu Pa700. Aby se oba modely nepletly, jsou barvy jinak uspořádané a mírně pozměněné. Černou najdete pod tlačítky a metalicky vínově červenou na zbytku šasi. Na první pohled tedy hned poznáte, o který model jde. Rozsah klaviatury a rozložení ovládacích prvků je podobné jako u sedmistovky. Protože tisícovka je vyšší model, byly pozměněny nebo přidány následující sekce: Sekce Style nabídne dvanáct tlačítek hudebních stylů (Pop, Ballad, Ballroom, Dance, Rock, Country, Latin, Latin Dance, Jazz, Movie & Show, Funk & Blues World). Player je duální s funkcí X-Faderu pro prolínání.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2019/01 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2019/01

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Korg-Pa1000-profesionalni-aranzer~28~leden~2019/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.