muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukKorg Konnect - malý stereofonní PA systém s Bluetooth

27.11.2020 | Autor: Bohuslav Bob Zika | sekce: pro muzikanty - testy

Korg Konnect - malý stereofonní PA systém s Bluetooth


Čas od času je potřeba nazvučit nějaký menší prostor typu kavárna, bar, hospůdka, minisáleček nebo seminární místnost. Zde nastává vždy dilema, co vše vzít s sebou, aby byl prostor správně ozvučen. Se zajímavým řešením přišla firma Korg. Pro tyto účely nabízí malý stereosystém s názvem Konnect, který si v dnešním testu představíme.

Co vše Konnect nabízí
Tento malý stereofonní PA systém je vlastně takový malý all-in-one. Přední strana pod mřížkou ukrývá sestavu reproduktorů s bassreflexy. Osazen je 6,5palcovým středobasovým a dvěma výškovými reproduktory.
Na zadním panelu najdete všechny ovládací i připojovací prvky. Jsou přehledně uspořádány ve třech sekcích. První slouží k připojení adaptéru a zapnutí přístroje. Druhá nabízí ovladače, signalizační LED diody a tlačítka, sloužící k nastavení celkové hlasitosti (Master Volume) a volbě typu reverbu s možností nastavení úrovně (Reverb Level & Type).
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/11 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/11

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Korg-Konnect-maly-stereofonni-PA-system-s-Bluetooth~27~listopad~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.