muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní

zvukKlark Teknik DI 10P, 10A a 22P - sada tří typů DI boxů

07.09. | Autor: Mojmír Mohapl | sekce: pro muzikanty - testy

Klark Teknik DI 10P, 10A a 22P - sada tří typů DI boxů


A tedy jako na veřejné přednášce: K čemu je dobrý DI box? Je to takový malý zvíře, ven z něho leze skoro to samé, co dovnitř, nedá se na něm pár „šušňů“ ušetřit?

DI box, celým názvem direct injection box, vlastně propojuje profesionální zvukovou techniku s tou spotřební. U běžných analogových audioelektronických propojení, ať už jsou to kabely s konektory cinch, ty jsou osazené i tady, tak i audiokanály na televizním konektoru SCART, a dřív taky tří- nebo pětikolík kulatých konektorů DIN a paradoxně taky i původně telefonní konektory jack TRS u kytar, jsou takzvaně asymetrické. Přestože u konektorů cinch a jacků TRS bychom nejspíš nějakou tu geometrickou osovou symetrii našli, jde tady hlavně o symetrii elektrickou.
Pouze ukázka, celý článek si můžete přečíst v časopise Muzikus 2020/09 nebo v jeho elektronickém vydání.

Psáno pro: časopis Muzikus 2020/09

Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-testy/Klark-Teknik-DI-10P-10A-a-22P-sada-tri-typu-DI-boxu~07~zari~2020/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.